O spoločnosti

Firma Ecosteel s.r.o bola založená v roku 2004 spoločníkmi Štefanom Švajdlenkom a Bernardom Lukovským (mladším). Tradícia práce s oceľou v našej rodine však siaha až do 70 rokov 20 storočia, kde základný kameň klampiarstva položili Bernard Lukovský (starší), František Lukovský a neskôr výrobu rozšíril o výrobu vzduchotechniky Štefan Švajdlenka, ktorí vo firme ECOSTEEL od jej vzniku pôsobil do roku 2013. V roku 2008 do firmy vstupuje Róbert Lukovský, ktorého zemeraním sú klimatizácia, meranie a regulácia (MAR), a v neposlednom rade elektroinštalácia.

Na začiatku bola výroba realizovaná vo výrobnej hale s rozlohou 100m2 - v roku 2008 bola presunutá do nových priestorov s rozlohou 700m2. Rok 2017 je pre našu firmu prelomový - zväčšujeme našu výrobu a sklady o dalších 1200 m2.

V našej výrobnej hale dokážeme flexibilne reagovať na Vaše požiadavky a prispôsobovať prípadné zmeny na mieru každému zákazníkovi. Ak nás navštívite spolu určite nájdeme optimálne riešenie pre Váš projekt.


Medzi najdôležitejšie zmeny v predmetoch činností patria:
Od r. 2008 rozšírenie o dodávku a montáž domových a priemyselných klimatizácií.
Od r. 2010 rozšírenie o realizáciu všetkých druhov inžinierských sietí a výrobu sušiacich kabín pre automobilový priemysel.

Spolupracujeme s poprednými výrobcami VZT jednotiek a klimatizácii:
SYSTEMAIR, MENERGA, VTS,ATREA, DANTHERM, COTES,SALDA, DAIKIN, MITSUBISHI, TOSHIBA, GREE, PANASONIC, AIRWELL,SAMSUNG

!!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!! !!! Aktuálne pripravujeme SHOWROOM v ktorom, si budete môcť všetky nami ponúkané klimatizácie pozrieť a zároveň aj vyskúšať ich funkčnosť a hlučnosť !!!

Našimi prioritami sú:
  • rýchlosť
  • flexibilita
  • kvalita
  • rozumná cena
  • záručný a pozáručný servis
© 2016 ECOSTEEL s.r.o.     |     www.ecosteel.eu     |     ecosteelsro@gmail.com